Чорне море Залізний Порт (Железный Порт) , Херсонська область

аквапарк Акваленд Залізний Порт

Сайт:

Акваленд Залізний Порт - наймолодший аквапарк в мережі Акваленд, відкрився в 2019!
Аквапарк знаходиться на узбережжі Чорного моря в курортному селищі Залізний Порт, розташованому на півдні Херсонської області, його загальна площа - 15000 кв. м.
Територія Акваленд обладнана всім необхідним для комфортного відпочинку. Водний простір поділено на 3 зони: основна, плавальна і дитяча.
Основний басейн - це очищена прісною водою, глибина якої півтора метра. У ньому можна спокійно поплавати, пограти компанією в ігри, подрейфовать на надувному матраці.
Дитячий басейн - це 350 кв. м. Поділений зонально на 2 частини: для зовсім маленьких відвідувачів - глибина 40 см, для старших дітей - 75 см. Безпека гарантована. Крім того, посередині басейну побудована фортеця, спеціально для юних принцес і героїв. Багато тут і дитячих гірок, мультяшних персонажів і фонтанчиків.
Всі басейни заповнені морською водою і обладнані сучасними фільтруючими системами.
Окремо варто розповісти про водні атракціони і гірки. Любіть екстрим - ви знайдете розваги, викликають адреналіновий сплеск. Любіть повеселитися без ризику - і для вас знайдуться спуски. Все обладнання сертифіковане, відповідає санітарним нормам і абсолютно безпечно. Вас чекають 10 унікальних водних гірки, найбільша висотка спуску 15 м, а довжина близько 180 м
Чим ще можна зайнятися в Акваленд?
Навколо басейнів розміщені зручні шезлонги і парасольки. Якщо ви віддаєте перевагу сонячним ваннам або втомилися купатися - приляжте і насолодитеся теплим бризом.
На території Акваленд можна і смачно поїсти. Меню розраховане і на дорослу, і на дитячу аудиторію.
Приїжджайте в аквапарк з сім'єю або дружньою компанією. Комфорт, тепло і турботу ми гарантуємо! Акутальние тарифи на вхід в аквапарк достовірно можна дізнатися на нашому сайті: http://zhelezniyport.akvaland.in.ua/pricezhelport.html