Чорне море Залізний Порт (Железный Порт) , Херсонська область

їдальня Танюша

Запрошуємо Вас до їдальні «Танюша», яка розташована в Залізному Порту по вулиці Шкільна, 51/5. Ми працюємо тут, на Чорному морі, з 2003 року і заслужили репутацію надійного і постійного провайдера якісних послуг в сфері харчування. Наші гості, корпоративні клієнти і приватні особи, цінують нас за професіоналізм, увагу до дрібниць і за вміння створити атмосферу комфорту і відпочинку.
Милі офіціанти, які поспішають, щоб швидше обслужити гостей, просторий обідній зал, в якому звучить приємна музика, сучасний посуд - все це створює унікальний почерк нашого обслуговування.
Гостей зустрічає турботливий адміністратор: вона знайомить Вас з меню, підбирає зручний столик, організовує швидке обслуговування.
Завідуюча і кухарі, з любов'ю до своєї справи, розробляють меню і готують нашим гостям збалансовані і смачні страви.
Перед початком літнього сезону ми наводимо їдальню в готовність у відповідності до санітарних норм, отримуємо дозвіл на роботу і ретельно відбираємо штат співробітників, які в обов'язковому порядку проходять медичний огляд.
Виробничі цехи і складські приміщення кухні укомплектовані сучасним технологічним і холодильним обладнанням і відповідають високим стандартам виробничого процесу.
У роботі ми використовуємо тільки якісні та свіжі продукти, якими постачають їдальню перевірені постачальники і виробники.
У нас Ви можете замовити комплексне 3-х разове харчування, можете вибрати формат 2-х разового харчування або ж зупинитися тільки, наприклад, на обідах.
Тепер ви знаєте, де можна смачно пообідати в Залізному Порту.